KOSGEB BİLGİ VE PAYLAŞIM FORMU
[size=25]KOSGEB BİLGİ VE PAYLAŞIM
Foruma Hoşgeldiniz ! ÇOK YAKINDA YENİDEN HİZMETİNİZDE
[size=25]KOSGEB BİLGİ VE PAYLAŞIM
Foruma Hoşgeldiniz ! ÇOK YAKINDA YENİDEN HİZMETİNİZDE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOSGEB BİLGİ PAYLAŞIM;DAYANIŞMA,KARDESLİK VE DOSTLUK MEKANIMIZA HOŞGELDİNİZ....SİTEMİZİN İÇERİKLERİ SADECE KSGB ÜYELERİMİZE AÇILMIŞTIR...

AnasayfaTeBRikLEr..... Icon_mini_portail_enGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapSeÇMe OyUnLaRKSGB RADYO
TesT Deneme ŞekLin oLurum

TeBRikLEr.....

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
SiteYönetim
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
SiteYönetim

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 31/12/08 Mesaj Sayısı : 47 Nerden : Hobiler :

TeBRikLEr..... Vide
MesajKonu: Geri: TeBRikLEr..... TeBRikLEr..... Icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 9:46 pm

Sitemizin amacı sohbet,gırgır,şamata,şiirler,romantizm vs kesinlikle değildir...Bizim kuruluş amacımız KOSGEB stajerlerine yakışır bir şekilde bilgi paylaşımıdır...
ve şunu unutmayınız ki;
Paylaşılmayan Bilgi,Faydasızdır...

Amaç olarak öz amaç olarak bilişim sektörünün yeniliklerini sitemizde sizlerle paylaşmaktır...Ve birbirimizin bilgilerinden faydalanmaktır...

ChatBox koymamızın amacıda....( ne siGara MoLaSı...Ne SoHBet OrtaMı...NeDe KayNaşMak...)

Ancak chatbox kapatıldıktan sonra kimlerin amacı nedir? Siteyönetim kurulu olarak bizler görmüş bulunmaktayız....

Bizim amacımız Budur....Bu saatten sonrada değişmeyecektir...Kabullenenler HoŞGeLDiNiz...(BiLgi,ZeKa,PaYLaŞım) oRtamımıza....

KaBULLENMeYeNLeR....İSimLeRinizi HeMen BeLİRtİn...ÜYeLİKLeriNize SoN VereLim....

Site YÖNetim.....
http://ksgb.forummum.com

TeBRikLEr.....

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası